Parking przy lotnisku w Balicach – zalety i jego oferta

Wszystko o parkingu Kraków Balice odszukacie w tym miejscu

Latanie staje się popularnym środkiem transportu, lubianym przez turystów, jak i biznesmenów. Zanim jednak usiądziemy w fotelu samolotu, by udać się na wycieczkę musimy dostać się na lotnisko. Jeśli wybierzemy publiczne środki transportu, nasze problemy w tej kwestii znikną po dotarciu do portu lotniczego. Jeśli jednak wolimy skorzystać z prywatnego auta, pojawi się problem: gdzie go postawić na czas naszego wyjazdu?

Strzeżony parking przy lotnisku – Twoje auto pod dobrą opieką

Oczywiście najłatwiejszym wyjściem jest poprosić kogoś znajomego lub członka rodziny o dowiezienie pod port lotniczy, a później o odebranie po naszym powrocie. Nie wszyscy jednak mają sposobność organizacji takiego transportu, ponieważ mnóstwo wylotów odbywa się nocą lub w godzinach roboczych. Szczęśliwie obok wielu ruchliwych lotnisk, przykładowo w Balicach w pobliżu Krakowa, utworzyły się długoterminowe parkingi, na których niewielkim kosztem można postawić samochód na kilkanaście dni. Korzystanie z takich parkingów jest bezpieczne – nad naszym samochodem czuwa profesjonalna ochrona, na terenie parkingu działa monitoring, a pozostawione samochody są ubezpieczone w trakcie postoju.

Transfer na lotnisko, pomoc techniczna, rezerwacja miejsca – co zapewniają długoterminowe parkingi w Balicach?

Długoterminowe parkingi przy lotniskach często oferują także dodatkowe udogodnienia. Przykładowo te mieszczące się w Balicach koło Krakowa gwarantują całodobowo swoim klientom transport na lotnisko, dzięki czemu dojedziemy do portu lotniczego w trzy minuty i to razem z walizkami. Obsługa parkingu zabierze nas z lotniska też po powrocie. Jeśli w naszym aucie rozładuje się akumulator albo zejdzie powietrze z kół, będziemy mogli skorzystać z urządzeń rozruchowych, kompresora lub uzyskać pomoc od obsługi parkingu. A posiadacze samochodów elektrycznych znajdą tam dedykowaną stację do ładowania. Na parkingu przy lotnisku można też sprawdzić przed podróżą wagę bagażu podręcznego i upewnić się, że nie przekracza dopuszczalnych limitów.

Dane teleadresowe:
Panda Parking
ul.Krakowska 164
32-083 Balice

Mob.: +48 881 662 666, +48 881 663 666
E-mail: [email protected]