Planujesz imprezę firmową? Znajdź odpowiednią salę do wynajęcia

Jeśli interesuje Cię aktualna oferta sali do wynajęcia w Krakowie, skieruj się na palacradziwillow.pl/oferta/imprezy-firmowe/.

Przyjęcia firmowe to nie tylko zloty integracyjne czy plenerowe grille dla zatrudnionych i ich rodzin, mające na celu stworzenie głębszych więzi pomiędzy pracownikami i pracodawcą. Coraz częściej przedsiębiorstwa organizują huczne eventy, np. po to, by uczcić nowe kontrakty, jak również różne bankiety dla wspólników biznesowych, konferencje czy szkolenia. Takie wydarzenia muszą być dobrze zaplanowane, szczególnie jeśli mają być wykorzystane potem do marketingowych.

Szukasz miejsca na organizację imprezy firmowej? Nie wynajmuj pierwszego lepszego lokalu!

O ile nie posiadamy na terenie firmy odpowiednich pomieszczeń, w których można wyprawić galę, należy sprawdzić propozycje wynajmu lokali, które zmieszczą wszystkich sproszonych gości eventu. Istotne jest, aby miejsce, w którym urządzamy imprezę korespondowało swoim wystrojem do charakteru planowanego wydarzenia. Ważne spotkania dla wspólników marki, w trakcie których fetowane są jej sensacyjne osiągnięcia, nie mogą być zorganizowane w pierwszej lepszej sali. Warto w takich sytuacjach zaplanować event w unikalnym miejscu, które wyraźnie zaakcentuje ważność wydarzenia. A jeżeli na imprezę sproszeni będą goście nie mieszkający w bliskim sąsiedztwie sali należy postawić na lokal, zlokalizowany nieopodal rozbudowanej bazy noclegowej, do której można dojechać w kilkadziesiąt minut.

Organizacja imprez firmowych – zleć catering rzetelnej firmie

Organizując event firmowy nie można pominąć tak istotnej kwestii, jak zagwarantowanie uczestnikom ciepłych oraz zimnych posiłków i napojów. Zalecanym rozwiązaniem będzie powierzenie tego zadania solidnej firmie zajmującej się cateringiem, która zatroszczy się nie tylko o przygotowanie i dowóz we wskazaną lokalizację smakowitych potraw dla obecnych, ale także doradzi jakie potrawy wybrać do menu i weźmie na siebie ozdobienie stolików. Podczas pokazowych imprez wskazane jest także zapewnienie gościom perfekcyjnej obsługi. Należy więc korzystać z usług firm cateringowych zatrudniających w swoim składzie kelnerów, którzy będą serwować potrawy do stołu w zgrabny sposób oraz zawodowych kucharzy, którzy przyszykują nie tylko pyszne, lecz i zniewalające wizualnie dania.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]