Profesjonalna opieka nad grobami

Jeśli chcesz zamówić opiekę nad grobami Kraków, skieruj się na www.pong-malopolska.pl

Wygląd pomników naszych bliskich jest wyrazem naszego szacunku. Często jednak nie mamy czasu, by się nimi zaopiekować – nawet, jeśli pomniki położone są w tej samej miejscowości, w którym mieszkamy. Prawdziwe problemy zaczynają się jednak, jeśli naszych najbliższych pożegnaliśmy w odległej miejscowości – w takich sytuacjach na opiekę nad grobami z pewnością nie zarezerwujemy sobie czasu. Nie sprawia to na szczęście, że miejsca spoczynku muszą pozostać zaniedbane – świetnym rozwiązaniem będzie wtedy świadczona przez firmy opieka nad grobami. Co nam daje taka usługa?

Opieka nad grobami coraz popularniejsza

Na podobną usługę decydują się nie tylko osoby, którym brak czasu – wśród klientów specjalizujących się w tym firm łatwo spotkać również osoby w podeszłym wieku, które na sprzątanie grobów swoich bliskich po prostu nie mają zdrowia. Firmy, których obowiązki to opieka na grobami nierzadko proponują również inne usługi, takie jak montaż ławeczek oraz doradztwo przy załatwieniu wszystkich formalności lub korekty napisów.

Ceny opieki nad grobami

Stawki, jakie trzeba zapłacić specjalistom opiekującym się miejscami spoczynku naszych krewnych są bardzo zróżnicowane. Zależne są zwłaszcza od rodzaju pomocy – kiedy zlecamy tylko pojedyncze czyszczenie, zapłacimy od trzydziestu od czterdziestu złotych. Jeśli natomiast zależy nam, by firma czyściła grób regularnie, powinniśmy liczyć się z wydatkiem rzędu 400 złotych rocznie. Nie zapominajmy, że koszty uzależnione są również od gabarytów grobów, zaś najbardziej kosztowne będzie czyszczenie wieloosobowych grobowców.

Dane teleadresowe:
Profesjonalna Opieka Nad Grobem
Firma Handlowo-Usługowa „KINGA” Kinga Radecka
ul. Wiśniowieckiego 49B
33-300 Nowy Sącz

Mob.: +48 602 726 052
E-mail: [email protected]