Prowadzisz firmę w Krakowie? Pomyśl o pozycjonowaniu lokalnym

Dalsze informacje o pozycjonowaniu Krakow na seo4.net.

Ogólna dostępność internetu oraz łatwość korzystania z niego do wyszperania potrzebnych towarów i usług doprowadziła do tego, że każda marka chce obecnie wybić się w sieci. Naturalnie, samo uruchomienie strony www nie znaczy, że potencjalni klienci do nas trafią – istotna jest przecież widoczność na wysokich miejscach wyników wyszukiwania. Mnóstwo małych przedsiębiorstw, działających jedynie na niewielkim obszarze czy też wręcz w jednej miejscowości, przykładowo w Gdańsku albo w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Tymczasem odpowiedź jest jedna – tak!

Pozycjonowanie lokalne – bądź widoczny w swoim mieście

Użytkownicy internetu szukając w wyszukiwarkach sklepów stacjonarnych lub usług korzystają zwykle z fraz lokalnych, czyli obejmujących nazwę konkretnego miasta, przykładowo “masażysta kraków”, “sklep z odzieżą XXL kraków” albo “restauracja włoska kraków”. Zatem pozycjonowanie lokalne stron jest szansą dla małych podmiotów na zaprezentowanie swoich usług potencjalnym klientom, przebywającym na danym obszarze. Usługa pozycjonowania dla firm lokalnych nie odbiega daleko od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się w zasadzie tym, że działania SEO zorientowane są na podniesienie widoczności przede wszystkim fraz lokalnych, na przykład poprzez przygotowanie zoptymalizowanego pod te frazy treści, uruchomienie i optymalizację wizytówki GMF oraz zdobywanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami, które ułatwiają wyszukiwarkom powiązanie strony z daną lokalizacją.

Optymalizacja i pozycjonowanie dla firm z Małopolski

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w obszarze pozycjonowania, optymalizacji i projektowania stron www od prawie 15 lat. W trakcie tego okresu świetnie poznaliśmy miejscowy rynek, dzięki czemu pomogliśmy wielu lokalnym podmiotom podnieść widoczność ich stron firmowych i tym samym dotrzeć do nowych klientów. Oferujemy kompleksowe działania SEO, łączące w sobie pozyskiwanie linków, rozwinięcie treści, jak również optymalizację techniczną strony. Nad wypełnieniem planu zgodnie z przyjętym harmonogramem działań czuwa indywidualny Account Manager, a klient może przeglądać cyklicznie rezultaty pozycjonowania dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Dane teleadresowe:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]