Przyjęcie okolicznościowe – w sali lub w ogrodzie

Nigdy wcześniej nie widziałeś tak korzystnej oferty przyjęć okolicznościowych!

Gdy ktoś mówi o organizacji dużej imprezy rodzinnej, przeważnie naszym natychmiastowym skojarzeniem jest ślub z obiadem weselnym. Niemniej jednak ogromne przyjęcia okolicznościowe, na które nieraz zjeżdża się dziesiątki krewnych z bliższej i dalszej rodziny, to również zabawy z okazji ukończenia pełnoletności, komunie święte czy chrzciny. Kiedy spis gości jest bardzo długi, na ogół nie damy rady zaplanować przyjęcia i przyrządzać poczęstunku dla uczestników we własnym zakresie. W takim przypadku najlepszym wyjściem jest wynajęcie stosownego do okazji lokalu.

Planowanie przyjęć okolicznościowych – warto skorzystać z pomocy firmy cateringowej

Poszczególne typy uroczystości wiążą się z odmiennymi potrzebami gości. W przypadku imprezy o bardzo rozrywkowym charakterze, jak m.in. osiemnastka bądź urodziny, w której uczestniczyć będą w większości osoby dorosłe, gościom powinno się zapewnić nie tylko miejsce, w którym spożyją bez pośpiechu posiłek, ale i pomieszczenie do tańczenia. Z kolei zabawy, w których dużą część gości mogą kilkulatki, między innymi komunie lub ceremonie chrztu, dobrze jest urządzić w lokalu, który prócz wynajęcia sali wewnątrz obiektu oferuje również przestrzeń w ogrodzie. Dzięki daniu dzieciom możliwości zabawy w plenerze będziemy mieć pewność, iż nie znużą się zbyt szybko przyjęciem i nie będą prosić rodziców o powrót do domu. Dania serwowane uczestnikom również należy dopasować do charakteru przyjęcia. Planując takie wydarzenie najlepiej zatem skorzystać z usług firmy trudniącej się cateringiem, która zadba o apetyczne menu, zimne i ciepłe napoje oraz bufet z przekąskami.

Pałac Radziwiłłów pod Krakowem – zabawy okolicznościowe w dworskich salach lub w plenerze

Wyszukanie lokalu na urządzenie zabawy okolicznościowej w Małopolsce, szczególnie w większym mieście, nie jest wielką trudne, jednak rzadko która oferta może konkurować z zabytkowym Pałacem Radziwiłłów, położonym w podkrakowskich Balicach. Od dziesięcioleci w nieomal dworskim duchu odbywają się tu przyjęcia komunijne, chrzciny oraz – naturalnie – zabawy weselne, które każdy z gości zapamięta na lata. W Pałacu Radziwiłłów można wynająć jedną lub kilka sal, w których bez przeszkód można ugościć nawet do stu trzydziestu osób. Z kolei gdy impreza zostanie zaplanowana w plenerze, to na terenie zielonym przed Pałacem może bawić się aż trzystu gości. Co najważniejsze, obsługująca Pałac Radziwiłłów firma cateringowa oferuje wszechstronną obsługę imprezy okolicznościowej, od dostarczenia dań, przez rozstawienie i ozdobienie stołów, aż po doświadczoną kadrę kelnerów i kucharzy.

Dane teleadresowe:
Pałac Radziwiłłów
ul. Krakowska 1
32-083 Balice

Mob.: +48 535 610 320
E-mail: [email protected]