Samodzielny odbiór z lotniska – dlaczego warto?

Przylecieliśmy do dużego miasta na spotkanie biznesowe. Zrobiło się już późno, a do hotelu mamy kilkanaście kilometrów. Dotarcie komunikacją miejską nie jest najlepszym pomysłem – z uwagi na niski komfort i bezpieczeństwa. A poczucie bezpieczeństwa jest szczególnie istotne, gdyż mamy ze sobą walizkę pełną kosztownych sprzętów. Jednak na postoju brakuje taksówek, a operatorka mówi nam, iż najszybciej wyjedziemy za pół godziny. Jeżeli z portu lotniczego zamierzaliśmy dojechać od razu do hotelu kłopot nie jest duży, lecz jeżeli oczekuje nas partner biznesowy, może to zaważyć na podpisaniu umowy. Jak ustrzec się podobnych problemów? Wyjście jest banalnie proste – organizując wyjazdy w interesach dobrze zawczasu zagwarantować sobie odbiór z lotniska. W jaki sposób to zrobić?

Odbiór z lotniska dla biznesmenów

Odbiór z lotniska to usługa adresowana do najbardziej wymagających klientów. W przeciwieństwie do tradycyjnej formy, stawiając na odbiór z lotniska zostaniemy przewiezieni na miejsce prestiżowym samochodem – między innymi Mercedesem klasy S. W takim wypadku zyskamy też gwarancję tego, że samochód będzie czekał na nas, gdy dotrzemy na do celu, zatem bez wątpienia dotrzemy na czas na kolację z kontrahentem. Powinniśmy wspomnieć też o tym, iż odbiór z lotniska możemy zamówić także dla partnerów, którzy nas odwiedzają.

Odbiór z lotniska w Krakowie

Jak łatwo się domyślić, odbiór z lotniska szczyci się szczególną popularnością w miastach z dużymi lotniskami – w Łodzi, Katowicach, w Warszawie czy Krakowie. Zasięg przedsiębiorstw świadczących taką usługę nie sprowadza się rzecz jasna jedynie do tych miejscowości – po wylądowaniu w Krakowie można dojechać między innymi w góry lub na Śląsk. A jeżeli musimy, można zlecić transfer do mniejszych miast na terenie kraju – nie tylko w południowej części Polski.