Sprzątanie strychów i piwnic – nie rób tego sam!

utylizacja mebli Kraków, opróżnianie piwnic Kraków

W większości domów obecne są strych oraz piwnica. Najczęściej miejsca te służą nam jako składziki na rozmaite starocie. Zwykle to, czego nie używamy, przenosimy albo do piwnicy, albo na strych. Co w sytuacji, gdy ta lekceważona powierzchnia domu zacznie być nam niezbędna? Wówczas można postawić na usługi profesjonalnej firmy, która w swojej ofercie ma sprzątanie piwnic, a także strychów.

Sprzątanie strychów i piwnic – co może usunąć firma?

Sprzątanie strychów oraz piwnic to usługi cieszące się coraz większą popularnością. Wybierają je osoby, które z przeróżnych przyczyn muszą posprzątać dużą powierzchnię z zagracających ją rzeczy. Fachowa firma może usunąć zarówno z piwnicy, jak i ze strychu naprawdę wszystko. Chodzi nie tylko o niewielkich rozmiarów przedmioty takie, jak stare słoiki, ale także meble lub popsuty sprzęt elektroniczny. Utylizacja starych mebli, którą prowadzą firmy działające i w dużych i w małych miejscowościach, to bardzo dobry wybór, jeżeli w piwnicy lub na strychu schowaliśmy nieprzydatne już fotele, szafy, kanapy bądź meblościanki. Wyniesienie ich bez wsparcia i pomocy jest niemałym wyzwaniem. Trzeba wiedzieć, że najczęściej na terenie mniejszych gmin, takich bardzo dużych przedmiotów można pozbyć się jedynie cztery razy w ciągu roku, ponieważ zakłady zajmujące się gospodarką odpadami nie podejmują się wywozu takich rzeczy częściej.

Opróżnianie piwnic i strychów – co jeszcze wykonują fachowe firmy?

Specjalistyczne firmy, które zajmują się opróżnianiem piwnic i strychów są w stanie nie tylko wynieść z tych miejsc znajdujące się w nich odpady oraz niepotrzebne przedmioty. W ofercie znajduje się też podstawienie odpowiedniego pojemnika na odpady. Po jego zapełnieniu firma wywozi zbędne przedmioty, dbając o ich właściwą utylizację. Wszystko odbywa się naprawdę szybko. Co więcej, nie trzeba nawet przez chwilę brać udziału w całej procedurze! Pracownicy firmy zatroszczą się o to, by w czasie prac wszystko przebiegło bezproblemowo.

Dane teleadresowe:
MAX-GRUZ
Krakowska 37
30-698 Lusina

Mob.: +48 501 322 008
E-mail: [email protected]