Urządzasz przyjęcie? Zamów usługę cateringową!

catering z dowozem

Kiedy organizujesz ważne wydarzenie prywatne lub biznesowe, na które chcesz zaprosić ogromną liczbę gości, na ogół nie dasz rady w pojedynkę zadbać o poczęstunek dla uczestników. Nie każdą imprezę da się obsłużyć kupując drobne przekąski oraz napoje w supermarkecie – prestiżowe wydarzenia zwykle wymagają właściwej oprawy też w sferze posiłków. Zatem nie wypada rozstawić na stolikach gości najzwyklejszych herbatników i wody mineralnej. W takich wypadkach świetnym wyjściem jest skorzystanie z usługi cateringowej.

Chcesz zamówić usługę cateringową? Przejrzyście przedstaw własne oczekiwania

Podmioty specjalizujące się w dostarczaniu usług cateringu przeważnie proponują parę jego typów. Są to catering dla firm, catering świąteczny, czyli obsługa spotkań z okazji Wigilii, a także catering okolicznościowy, zamawiany przede wszystkim na chrzciny, wesela albo komunie. Oferty te są starannie dobrane do charakteru konkretnych imprez, przez co często różnią sięmiędzy sobą np. ceną oraz katalogiem potraw oferowanych w ramach usługi. Decydując się na zamówienie usługi cateringowej powinno się pamiętać, żeby w kontakcie z usługodawcą precyzyjnie przedstawić swoje oczekiwania, lecz jednocześnie być też otwartym na jego wskazówki. Przecież dla caterera organizacja eventów różnego typu to jego praca, a długoletnia praktyka w tym obszarze umożliwia mu podsuwanie rozwiązań, które przypadną do gustu ogółu naszych gości.

Usługa cateringowa – rewelacyjne dania i doświadczona kadra kelnerska

Przyrządzanie posiłków choćby dla skromnej ilości gości jest problematycznym zadaniem, zwłaszcza wówczas, jeśli jesteśmy zmuszeni wykonać to samodzielnie. Zamówienie usługi cateringowej to zatem spora oszczędność czasu, który przyda się na uzgodnienie innych istotnych elementów imprezy. Jest to również sposobność poczęstowania zaproszonych pysznymi daniami przygotowanymi przez najlepszych szefów kuchni. Wypada przy tym zaznaczyć, że ważnym przymiotem dań, które oferują firmy cateringowe, jest nie tylko to jak smakują, ale również ich prezentacja na talerzu. Poza tym firmy, które podejmują się obsługi dużych eventów posiadają też swoją doświadczoną kadrę kelnerską.

Dane teleadresowe:
Lastrada Catering Sp. z o.o.
ul. Piastowska 47
30-067 Kraków

Mob.: +48 500 250 967
E-mail: [email protected]