Wedding planner zapewni wesele bez niespodzianek

Jeżeli szukasz profesjonalnego wsparcia wedding plannera Kraków, wejdź na whataday.pl

Ślub to niewątpliwie najważniejsze wydarzenie w życiu wielu z nas. Nic więc dziwnego, że organizując tę uroczystość staramy się uniknąć przykrych sytuacji oraz sprawić, żeby uroczystość na długo była zapamiętana przez zaproszonych. Jak zapewne część z nas już doświadczyło, zaplanowanie wesela to spory kłopot – musimy zadbać na przykład o wynajem lokalu, angaż kapeli oraz dekorację kościoła. W czasie nerwowych niekiedy starań łatwo jednak nie pamiętać o niektórych sprawach, co może skutecznie zniweczyć nastrój tego wyjątkowego wydarzenia. To dlatego przyszłe małżeństwa coraz częściej wybierają porady, które oferuje wedding planner. Na czym jednak one polegają?

Jak doradzi wedding planner?

Najistotniejszym atutem zatrudnienia wedding plannera jest z całą pewnością komfort i pewność – nie trzeba martwić zawieraniem współpracy z kapelą, dostawcą dekoracji, zarządcą lokalu oraz fotografem. Wskazówki, które proponuje wedding planner to również idealne wyjście dla tych osób, które nie znają tajników branży ślubnej i nie wiedzą, jak znaleźć najlepszych kwiaciarek czy muzyków. Z kolei znający ją bardzo dobrze wedding planner powie nam, jak znaleźć te oferty, które z pewnością trafią w ich oczekiwania. Dzięki temu ślub niewątpliwie będzie wspaniałym wydarzeniem oraz odbędzie się bezstresowo.

Wedding planner – ceny

Wbrew powszechnym opiniom na usługi wedding plannera powinny postawić nie tylko pary z zasobnym budżetem. To wszak doskonałe wyjście dla przyszłych małżeństw zamierzających ograniczyć wydatki związane ze ślubem, gdyż doświadczony na rynku usług ślubnych wedding planner ma szansę znaleźć aż o połowę mniej kosztowne oferty. Szczególnie, że oferowane przez niego porady nie są w ogóle kolosalnym wydatkiem. Z uwagi na szeroki zakres usług jakie świadczy wedding planner, ich koszt jest zazwyczaj ustalany osobno z poszczególną parą. Natomiast w porównaniu do pozostałych kosztów związanych ze ślubem ten na pewno nie jest ogromny.

Dane teleadresowe:
What a Day! Organizacja ślubów, wesel i eventów
ul. Zdunów 19H/1
30-428 Kraków

Mob.: +48 608-597-153, +48 692-103-239
E-mail: [email protected]