Zalety sklepów WooCommerce

Zajrzyj tu, jeśli ciekawi Cię aktualna oferta tworzenia sklepu WooCommerce.

Chcesz założyć sklep internetowy? Jeżeli dysponujesz już stroną firmową na WordPress, ale także jeśli nie posiadasz żadnej strony www i zaczynasz od zera, sklep na wtyczce WooCommerce jest wspaniałym rozwiązaniem.

Tworzenie sklepów WooCommerce – atuty tej wtyczki

Ze względu na to, jak dużym powodzeniem cieszą się strony projektowane w oparciu o WordPress, nie trudno wywnioskować, iż natychmiast pojawiła się wtyczka umożliwiająca na uruchomienie sklepu e-commerce na tym systemie zarządzania treścią. WooCommerce, gdyż taka nazwę nadano tej wtyczce, ma mnóstwo zalet. Podobnie jak stronę na WordPressie, sklep WooCommerce można ekspresowo spersonalizować z używając płatne bądź darmowe motywy, a jego obsługiwanie jest proste. Sklep WooCommerce jest także przyjazny do optymalizacji pod przeróżne wyszukiwarki, co powoduje, że łatwiej jest pozyskać przyzwoite pozycje w wynikach organicznych, a w rezultacie szybciej dotrzeć do większej grupy odbiorców. Dzięki wdrożeniu odpowiednich wtyczek podnosi się również ergonomia sklepu. W paru krokach można w nim uruchomić płatności on-line i udostępnić klientom przekazanie opłaty za zakupy np. przez Przelewy24.pl czy Transferuj.pl. WooCommerce umożliwia także ewaluację danych sprzedaży (udostępnianie rozmaitego typu statystyk) oraz zespolenie z systemami firm kurierskich.

Wdrożenie sklepu WooCommerce – jedynie niezbędne wtyczki

Tworzenie sklepu WooCommerce polecamy zlecić profesjonalistom, którzy nie tylko przystosują dowolny szablon do konkretnych wytycznych klienta, ale także zadbają o jego bezpieczeństwo, właściwą semantykę kodu sklepu oraz wykorzystanie tylko wypróbowanych, niezbędnych wtyczek. W obrębie sklepu WooCommerce spece utworzą także blog, na którym szybko można informować klientów o akcjach promocyjnych oraz nowych artykułach lub publikować opinie i poradniki dotyczące oferowanych produktów.

"Solith Software" Krzysztof Dróżdż

Mob.: +48 609-708-890
E-mail: [email protected]