Zalety udostępnienia wirtualnego spaceru w Google Moja Firma

Na http://bit.ly/32uDXWI odszukasz specjalistów, którzy sporządzą dla Ciebie wirtualny spacer 3D

Spacery wirtualne, które pojawiły się razem z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Pozwalają w dostępny sposób pokazać siedzibę przedsiębiorstwa czy też nieruchomość, która jest ważna w naszym biznesie. Jest to interesujący element, który warto zamieścić w wizytówce Google Moja Firma. Wiele osób nie do końca jednakże wie, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak powstaje oraz co zyskamy publikując go w wizytówce GMF.

Czym jest wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to scalone ze sobą zdjęcia, które układają się w realistyczne odwzorowanie naszego biura. Możemy w nim rozglądać się po pomieszczeniach i przechodzić do następnych miejsc budynku, w którym zdalnie przebywamy. Zatem wirtualny spacer to po prostu możliwość odwiedzenia wnętrza nieruchomości i swobodnego przemieszczania po niej. Wirtualne spacery dodaje się np. obok zdjęć w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki zostanie udostępniony użytkownikom przeglądającym Google Maps w poszukiwaniu usług w danej lokalizacji. Wirtualny spacer w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu na ten element Google przenosi nas do dedykowanej witryny, gdzie możemy już swobodnie poruszać się po danym budynku. Spacer jest wgrywany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego obsługę techniczną ani związane z tym opłaty. Możemy go jednak udostępnić dla klientów na stronie internetowej naszej firmy.

Jakie branże mogą skorzystać na wirtualnym spacerze VR?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto aktywować z kilku względów. Główny z nich to stworzenie wizerunku rzetelnej firmy i pokazanie się klientom od najlepszej strony. To spowoduje, iż znacznie chętniej wybiorą nas spośród konkurencyjnych marek, a także obdarzą nas większym zaufaniem. Jeśli na naszej stronie internetowej i w wizytówce Google umieścimy wirtualny spacer i zdjęcia bardzo dobrej jakości, wyszukiwarka Google sama oceni nas lepiej i będzie promować nas bardziej od marek nie posiadających spacery 360 stopni. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niezwykle proste technicznie. Na rynku funkcjonuje wielu doświadczonych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie ważne – dość szybko wykonają taki spacer i wgrają go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma jest przydatny w wielu branżach. Na pewno będzie to sektor turystyczno-hotelarski, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się najlepszymi apartamentami do wynajęcia. Można też zaprezentować w ten sposób swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, np. salon piękności bądź siłownię. Wirtualny spacer będzie pomocny również wtedy, kiedy szukamy nowych pracowników, żeby przekonać ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Dane teleadresowe:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]