Krakowska Kancelaria – negocjacje i mediacje w sporach

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. świadczy pomoc związaną z obsługą pozaprocesową i procesową zarówno osób fizycznych, jak i podmiotów prawa handlowego. W skład zespołu Kancelarii wchodzą aplikanci radcowscy oraz radcowie prawni, którzy specjalizują się głównie w prawie cywilnym, prawie pracy, a także w prawie rodzinnym.

Kancelaria radców prawnych w Krakowie – jakie sprawy podejmuje

Na co dzień przeważającą część naszej działalności stanowi prowadzenie sporów sądowych związanych z prawem cywilnym, w tym dochodzeniem odszkodowań, prawem pracy oraz sprawami rodzinnymi. Obsługa prawna w tym obszarze polega na ciągłym kontakcie z Klientem, udziale w mediacjach i negocjacjach, reprezentacji przed sądami, a także sporządzaniu pism procesowych i pozaprocesowych. Występując w imieniu Klientów podejmujemy wszelkie kroki, których celem jest zakończenie sprawy w sposób pozasądowy, co wpływa w szczególności na szybkość zakończenia sprawy oraz zminimalizowanie kosztów związanych z obsługą prawną.

Kancelaria prawna – obsługa i doradztwo prawne przedsiębiorstw

Zakres działalności Kancelarii skupia się też na obsłudze prawnej przedsiębiorców, obejmującej bieżące doradztwo i opiniowanie podejmowanych przez Klientów działań z prawnego punktu. Charakter obsługi prawnej jest przede wszystkim kompleksowy. Służymy doradztwem naszym klientom na każdym polu ich działalności, co w praktyce obejmuje takie obszary jak prawo administracyjne, handlowe, pracy czy nawet podatkowe. Pragniemy, żeby nasi Klienci czuli się pewnie powierzając nam obsługę prawną swojej firmy, w związku z tym koncentrujemy się na aktywnym reagowaniu i zapobieganiu, dzięki czemu niwelujemy wszelkie negatywne skutki prawne.