Kredyty frankowe a pomoc kancelarii prawnej

Kancelaria Czarniak Baszczyn z Krakowa specjalizuje się w sporach z bankami i pozostałymi instytucjami z sektora finansowegooferującymi polisolokaty lub kredyty we frankachszwajcarskich. Wachlarz usług radcy prawnego Tomasza Baszczyna oraz adwokata Pawła Czarniaka jest szeroki – obejmuje reprezentowanie klientów w sprawach umów kredytowych obowiązujących, jak również spłaconych i wypowiedzianych. Oprócz tego są to również postępowania o zwrot gotówki, zmniejszenia salda zadłużenia lub unieważnienie umów.

Kredyty frankowe – jaką wybrać kancelarię prawną?

Warto postawić przede wszystkim na kancelarię prawną, która prowadziła już sprawy posiadaczy kredytów we frankach. Kancelaria Czarniak Baszczyn ma doświadczenie w pomocy frankowiczom i prowadziła sprawy z bankami, m.in. z mBank, Getin Noble Bank, Raiffeisen Bank Polska oraz Bank Millennium. Kancelaria ta posiada ponad 4 lata praktyki w pomocy prawnej frankowiczom.
Co jest kluczowe podczas wyboru kancelarii prawnej specjalizującej się w kredytach frankowych? Istotne, by inicjującym krokiem – przed przystąpieniem do jakichkolwiek innych działań – była staranna analiza umowy kredytowej. Oprócz umowy przestudiowania wymagają również inne dokumenty – aneksy i regulamin. Na każdym etapie takiego postępowania kancelaria powinna służyć merytoryczną wiedzą i wsparciem, jak również pomocą w przygotowywaniu różnego typu dokumentów: reklamacji, pozwu, zawezwania do próby ugodowej i innych.

Pozew przeciwko bankowi – kredyt we frankach szwajcarskich

Dobrze przeprowadzone postępowanie sądowe może doprowadzić do efektu końcowego w postaci odfrankowienia lub unieważnienia kredytu we frankach. Każda osoba, która posiada kredyt we frankach i pragnie go np. przewalutować, powinna skorzystać z profesjonalnej pomocy w opracowaniu pozwu przeciwko bankowi o kredyt we frankach. Kancelaria Czarniak Baszczyn występuje do sądu o uznanie za nieobowiązujące klauzul umownych przewidujących dowolne przeliczanie kredytu we frankach, dochodzi zwrotu nadpłaconych rat, a nawet – w określonych przypadkach – doprowadza do unieważnienia umowy kredytowej.