Odszkodowania za błędy lekarskie – rola kancelarii radców prawnych

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. dysponuje rozbudowanym działem dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za nieudane wakacje czy zagubiony bagaż, odszkodowania za wypadki komunikacyjne lub za szkodę będącą skutkiem czynów niedozwolonych, takich jak błędy medyczne i pobicie. Przykłady tego typu zdarzeń można bez problemu mnożyć, ale ważne jest to, że zawsze w przypadku powstania szkody jesteśmy przygotowani do zapewnienia pomocy prawnej.

Odszkodowania za błędy lekarskie i wypadki komunikacyjne

Codziennie podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w różnego rodzaju sprawach. Mamy doświadczenie w odszkodowaniach wynikłych z wypadków zarówno drogowych, jak i innych, takich jak upadek na uszkodzonej nawierzchni. Nierzadko prowadzimy także sprawy wynikłe ze szkody powstałe w trakcie pobytu na wakacjach, związanych m.in. z niezgodnością wykupionej oferty z rzeczywistym stanem hotelu lub kiedy bezpodstawnie nie wpuszczono nas na pokład samolotu. Zgłaszają się do nas również osoby poszkodowane w związku z błędami medycznymi, takimi jak leczenie przez stomatologa wbrew zasadom sztuki lekarskiej, powikłania przy operacji lub porodzie czy podanie nieprawidłowych leków.

Działania kancelarii prawnej w postępowaniu o odszkodowanie

W trakcie prowadzenia postępowań odszkodowawczych zmagamy się z drastycznymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak kalectwo spowodowane przez nieudolnego lekarza, pobicie czy wypadek samochodowy, w skutek którego bliska im osoba straciła życie. Zawsze wiąże się to również z wieloletnią traumą, z jaką przychodzą do nas poszkodowani Klienci. Naszą rolą jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie oszacowanie jakiego odszkodowania może domagać się nasz Klient. Nie ma w tej kwestii sztywnych wytycznych, jednak nasze doświadczenie umożliwia nam na podanie Klientom informacji, która daje im możliwość podjęcia decyzji co do dalszego toku sprawy.