Nowoczesne meble rzemieślnicze – owoc pracy najlepszych polskich projektantów

Więcej o loftowych meblach na https://stfurniture.com/sklep/.

Nasze mieszkania i sposób, w jaki je aranżujemy, może dużo zdradzić o naszym charakterze, wyczuciu estetyki, a także o tym, jak definiujemy wygodę. Wielu z nas już nie satysfakcjonuje propozycja wszędobylskich meblarskich sieciówek, gdzie można nabyć meble, produkowane w tysiącach egzemplarzy, takie same dla nabywców z Polski, jak i ze świata. Dlatego wypatrujemy mebli, które nie tylko będą okazywać nasz charakter, ale też będą w pełni funkcjonalne. Takie właśnie są meble polskiego studia projektowego Swallow’s Tail Furniture.

Studio Swallow’s Tail Furniture – polski producent mebli rzemieślniczych

Firma Swallow’s Tail Furniture działa od 2012 r. i jej trzonem duet projektantów z Wrocławia z ponad 20-letnim praktyką. Jednakże oryginalne meble oferowane przez studio STF to rezultat drobiazgowej pracy całego zespołu, składającego się z zawodowych konstruktorów, technologów i rzemieślników. Marka Swallow’s Tail z ogromną drobiazgowością podchodzi do procesu kreowania kolejnych kolekcji produktów, oddając każdej fazie – od pierwotnego pomysłu, przez projekt konstrukcji, aż po dobór drewna najwyższej jakości – 100% uwagi. To skrajne dopracowanie najdrobniejszych detali kolejnych nowych produktów sprawia, iż meble marki Swallow’s Tail Furniture charakteryzują się wręcz perfekcyjnym wykończeniem. Nie jest więc zaskoczeniem, że meble marki STF otrzymały sporo nagród branżowych i można podziwiać je na targach wnętrzarskich w Polsce i w Europie (między innymi w Warszawie, w Kolonii oraz w Paryżu).

Gdzie znaleźć nowoczesne meble z drewna studia STF?

Każdy produkt Swallow’s Tail Furniture, w tym także meble dla dzieci, można nabyć wprost ze strony internetowej marki. Oprócz praktycznych biurek, stolików kawowych i stołów do jadalni, ten producent mebli z drewna oferuje też komody, ławy oraz krzesła, jak również drewniane akcesoria do wnętrz (między innymi świeczniki i ramy luster). Warto podkreślić, iż płatność za meble Swallow’s Tail Furniture można zrealizować w wygodnych ratach. Meble z litego drewna studia STF można kupić też w salonach meblowych na terenie całej Polski (np. w Warszawie, w Lublinie bądź w Katowicach) oraz w Europie (między innymi we Francji bądź w Holandii).

Dane teleadresowe:
Swallow’s Tail Furniture
ul. Olecka 23
04-980 Warszawa

Mob.: +48 664 998 811
E-mail: [email protected]