Jaki kask na motocykl

Znajdź kaskom na motor.

Nie ma większego znaczenia, jaki masz jednoślad ani to, czy przebywasz na nim drogę do pracy, podróżujesz w terenie, ścigasz się na torach motocyklowych czy wybierasz się na długie wyprawy – kask to obowiązkowy składnik garderoby jakiegokolwiek motocyklisty, albowiem gwarantuje mu bezpieczeństwo, zabezpieczając głowę w razie upadku.

Odpowiedni kask na motor, czyli który? / Porządny kask na motor / Jaki powinien być kask na motocykl? / Jaki warto kupić kask na motocykl?

Zastanawiasz się, czym kierować się podczas wyboru kasku motocyklowego? Na bezpieczeństwie nie należałoby oszczędzać, właśnie dlatego zdecyduj się na kask uznanej marki, takiej jak HJC, który jak najlepiej odpowiada twoim potrzebom.
Na rynku ofert dostępne są przeróżne typy kasków – kaski integralne, szczękowe, otwarte, modułowe, a także kaski enduro, dedykowane do jazdy w terenie. Czym osobne typy kasków motocyklowych różnią się od siebie? Najpopularniejsze kaski na motor to kaski integralne, których skorupa skonstruowana jest z pojedynczego kawałka materiału. Są one najbezpieczniejszym wariantem kasków. Kaski szczękowe pozwalają podnieść przyłbicę z wizjerem, żeby odsłonić twarz. Kaski otwarte nie mają osłony szczęki, są w następstwie tego mniej bezpieczne – skutkiem tego rekomenduje się je przede wszystkim do jazdy po mieście. Równolegle kaski otwarte są w najwyższym stopniu komfortowe. Z kolei kaski modułowe to kaski otwarte, które na domiar tego posiadają odpinaną szczękę.

Kaski motocyklowe HJC / Kaski HJC / Kask na motor HJC / Kask HJC

HJC to znakomita marka, ceniona przez motocyklistów na całym świecie. Kaski HJC są najwyższej jakości, poddawane dużej liczbie testów – a jednocześnie mają dostępne ceny. W ofercie HJC są również kaski integralne, jak również szczękowe, otwarte i enduro. Na szczególną uwagę zasługuje ich seria premium – RPHA, jakie to właśnie dzięki zastosowanym materiałom są bardzo lekkie, a równocześnie niezwykle wytrzymałe.
Pośród kasków HJC są także repliki, czyli kaski inspirowane dziełami Universal Pictures, Marvela, i DC Comics.

Dane teleadresowe:
Moto-Tour
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: +48 602 138 128
E-mail: [email protected]