Jakie kufry na motor

Jeśli potrzebujesz kufrów motocyklowych, odwiedź tę stronę.

Nie ma większego znaczenia, czy jesteś pasjonatem dalekich eskapad motocyklowych, czy na motorze dojeżdżasz do miejsca pracy – prawdopodobnie notorycznie musisz przetransportować jakikolwiek bagaż, a jak prawdopodobnie wiesz, nie zawsze jest to łatwe. Niektóre przedmioty z powodzeniem przetransportujesz w plecaku, ale nie wszystko się tam zmieści. Jednym z w najwyższym stopniu praktycznych i bezpiecznych sposobów na transport bagażu jest kufer na motor. Ale który kufer na motocykl zakupić?

Kufry motocyklowe – rodzaje / Kufry na motor – typy / Kufry do motocykla – rodzaje / Rodzaje kufrów motocyklowych

Kufry motocyklowe dzieli się na kufry centralne i boczne. Kufer na motor centralny to taki kufer, który jest montowany na tyle motocykla, kufry boczne natomiast mocuje się po jego lewej i prawej stronie.
Oba warianty kufrów mają swoje walory. Kufry centralne są bardziej pojemne i stabilne, a dodatkowo – po zamontowaniu na nie odpowiedniej nakładki – są w stanie służyć jako oparcie, co uzupełnia komfort jazdy.
Kufry boczne są nie mniej bezpieczne, masz możliwość je zakupić pojedynczo czy też od razu w zestawie. Są bardzo zróżnicowane, dlatego zanim dokona się kupna, należałoby zaznajomić się ze szczegółowymi opisami poszczególnych produktów – i zakupić taki kufer, jaki najodpowiedniej odpowiada naszym potrzebom.

Kufry na motor marki GIVI / Kufry motocyklowe marki GIVI / Kufry do motocykla marki GIVI / Kufry motocyklowe GIVI

Nie musisz wybierać pomiędzy centralnym a bocznym kufrem do motocykla – z powodzeniem zamocujesz równolegle oba warianty, a to pozwoli Ci przetransportować jeszcze większą ilość bagażu.
Dokonując finalnego wyboru kufra na motor, zwróć szczególną uwagę nie jedynie na cechy produktu, jednak też na jego markę. My polecamy w szczególności firmę GIVI, jaka na gigantyczne doświadczenie w produkcji kufrów motocyklowych oraz perfekcyjny stosunek jakości do ceny. Kufry do motocykla GIVI są trwałe oraz funkcjonalne – a to najistotniejsze.

Dane teleadresowe:
MOTO-TOUR
Góra Libertowska 50
30-444 Libertów

Tel.: 602 138 128
E-mail: [email protected]