Akcesoria niezbędne w domu – baniak na wino

Potrzebujesz gąsiora do wina? Sprawdź https://superbutelki.pl/pl/c/Balony-na-wino/116.

Balon na wino to doskonały prezent dla bliskiej osoby lub praktyczne miejsce do przechowywania alkoholi domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze użyć?

Gąsior do wina – dekoracja na przyjęciu

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w 2 pojemnościach – 2 i 5 litrów. Mniejsze z nich mogą służyć jako pomysłowy upominek dla bliskich – baniak do wina wypełniony własnoręcznej roboty trunkiem można wręczyć z okazji jubileuszu, urodzin, rocznicy ślubu, imienin bądź zakończenia studiów. Dwulitrowe pojemniki na wino to także wspaniała dekoracja stołu w czasie rodzinnych uroczystości oraz innych imprez – wesela, złotych godów, osiemnastek i nie tylko – w ten sposób alkohol jest właściwie wyeksponowany! Wykonany z dbałością o najdrobniejszy detal balon do wina doskonale sprawdza się na przyjęciach, niezależnie od okazji.

Balon do wina – chroń domowe trunki w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej pojemności świetnie sprawdza się jako miejsce do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w piwnicy lub spiżarni, jakkolwiek równie dobrze posłużą do transportowania alkoholu. Organizujesz wesele i chcesz uraczyć gości domowym winem lub smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom do wina bez trudu przewieziesz wyborne napoje na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. 5-litrowe balony na wino wykonane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – świetnie się prezentują i są praktyczne!

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]