Box dachowy – pojemny i elegancki bagażnik dachowy

Więcej o boxie dachowym.

Bagażniki dachowe to wygodne rozwiązanie pozwalające transportować znaczną ilość walizek, sprzętu sportowego i turystycznego oraz pozostałych ciężarów bez zmniejszania przestrzeni wewnątrz auta. W sprzedaży istnieje mnóstwo typów bagażników dachowych – boxy dachowe, modele podstawowe na relingach, uchwyty narciarskie i rowerowe, jak również listwy dachowe będące bazą dla uchwytów. W sklepach znajdziemy wysokiej jakości bagażniki wyprodukowane z materiałów odpornych na zniszczenia, korozję czy promieniowanie słoneczne. Niezmiernie popularne są także boxy dachowe o opływowym kształcie, które nie zwiększają oporów powietrza w czasie podróży. Naturalnie, rodzaj bagażnika musi być dostosowany do modelu pojazdu oraz indywidualnych preferencji użytkownika.

Bagażniki dachowe – paski transportowe i centralny zamek

Dzisiejsze bagażniki dachowe w formie boxa posiadają centralny zamek dla zabezpieczenia bagaży i dodatkowo paski transportowe, dzięki którym przewożone przedmioty nie wypadają nawet na bardzo ciężkich trasach. Mocne i niskoprofilowe modele mają sporą ładowność, a ich użytkowanie jest wyjątkowo komfortowe. Wybrane boxy dachowe są otwierane z trzech stron, co upraszcza dostanie się do bagaży. Montaż bagażników dachowych jest prosty i nie wymaga wykorzystania specjalistycznych narzędzi.

Bagażniki dachowe – kto powinien się na nie zdecydować?

Transport sprzętu na dachu samochodu to bardzo wygodne rozwiązanie, z którego korzysta szeroka rzesza kierowców. Bagażniki dachowe kupują z reguły osoby aktywnie spędzające czas na świeżym powietrzu. W bagażniku dachowym zmieszczą się też na narty, deski snowboardowe, a także pozostałe rodzaje sprzętu sportowego, których ze względu na rozmiar nie umieścimy w środku auta.

Dane teleadresowe:
AUTO-PLUS Zbigniew Haluch
ul. Prądnicka 79
31-202 Kraków

Tel.: +48 (12) 416-20-08
Mob.: +48 602-790-666
E-mail: [email protected]