Czapraki – ochrona dla skóry konia

Potrzebujesz czapraków dla koni? Sprawdź horse-trade.pl

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które zakłada się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia w czasie jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów jeździeckich w dobrych cenach? W sklepie internetowym Horse-Trade.pl zaopatrzysz się w wysokiej jakości czapraki.

Czapraki dla koni – zastosowanie i budowa

Czapraki to funkcjonalne i praktyczne ochraniacze, które zapewniają koniowi komfort, a zarazem chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu stosownych tworzyw wyśmienicie wchłaniają wilgoć, są delikatne i przyjazne dla skóry konia. Jeżeli chcesz nabyć najwyższej jakości czapraki, to w internetowym sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz modele wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym, wyposażone w siateczkę absorbującą pot koni, podszyte szybkoschnącym materiałem bądź wykonane z bawełny. Dobrze zaplanowana konstrukcja daje najwyższą wygodę użytkowania. Czapraki dostępne w naszym sklepie internetowym zostały zaprojektowane w taki sposób, żeby znakomicie dopasowywały się do anatomicznych kształtów zwierzęcia, a także poprawiały komfort jazdy. Niektóre modele posiadają dodatkowe sakwy zapinane na rzepy.

Praktyczne i estetyczne czapraki dla koni – postaw na obszerny wybór asortymentu

Czapraki, które oferujemy na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są niebywale funkcjonalne oraz komfortowe dla zwierzęcia, ale również wyróżniają się wizualnie. Artykuły te można nabyć w wielu wzorach i kolorach, a wybrane modele mają charakterystyczne pikowanie oraz ozdobne hafty. Czapraki mocuje się do siodła przy pomocy rzepów. W naszym sklepie internetowym z pewnością znajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]