Dla kogo zakupy z dostawą do domu?

zakupy z dostawą do domu

Nie da się uciec od potrzeby wykonywania zakupów spożywczych. Można wytrzymać bez wielu produktów, lecz bez świeżych warzyw i owoców jest raczej ciężko. Niestety częstokroć sytuacja życiowa lub zawodowa sprawia, iż coś tak odprężającego jak zakupy, może stać się czynnością problematyczną. W takim przypadku z pomocą przychodzi sposobność zamówienia zakupów spożywczych online.

Kto zamawia zakupy z dostawą do domu?

Wszechobecny dostęp do internetu wpłynął w ostatnich kilku latach korzystnie na rozwój sprzedaży online w naszym kraju. Z powodu nieprzerwanie zmieniającego się rynku i potrzeb odbiorców, dużo firm wykorzystujących przedtem tylko tradycyjne kanały sprzedaży, udostępniło swój asortyment przez internet. W tę stronę skierował się też sektor spożywczy, który na ogół rzadko oferował zakupy z dostawą do klienta. Od kilku lat z delikatesów online korzysta wiele rozmaitych grup konsumentów. To m.in. osoby mające pod opieką chorych członków rodziny, pracownicy zatrudnieni w systemie zmianowym, co nie pozwala im zrealizować zakupów w porach gwarantujących dostanie w markecie świeżych produktów, opiekunowie niemowląt, ale też osoby w podeszłym wieku, dla których codzienne wyjścia do pobliskiego marketu są dużym obciążeniem fizycznym. Nie ukrywajmy, że z zakupów spożywczych przez internet korzysta się również z czystej wygody – to spora oszczędność czasu, który można przeznaczyć na hobby czy też rozrywkę.

Delikatesy online – produkty od rzetelnych polskich producentów

Korzystając z zakupów spożywcze przez internet w krakowskim e-sklepie Skowronek możemy wybierać spośród szerokiej bazy zawsze świeżych produktów, nie tylko owoców i warzyw, ale również wędlin, ryb oraz mięs wytwarzanych tylko przez rzetelnych i sprawdzonych polskich dostawców. Dodatkowo sklep sprzedaje chrupiące, polskie pieczywo pochodzące z piekarni słynnej nie tylko na Kazimierzu. Zamówienia składane w delikatesach online Skowronek są dostarczane na wskazany adres w terminie 48h, a za zamówienia za określoną sumę oferowana jest darmowa dostawa. Zakupy można opłacić kartą w chwili odbioru.

Dane teleadresowe:
Skowronek
ul. Półłanki 31F
30-740 Kraków

Tel.: +48 12 311 80 00
E-mail: [email protected]