Etykiety na bimber – spersonalizuj swoje domowe trunki

Jeśli chcesz kupić etykiety na bimber, odwiedź ten adres.

Zwyczaj ofiarowania prezentów na rozmaite okazje praktykowany jest od wieków i od samego jego początku jednym z najchętniej przekazywanych i, nie da się ukryć, jednakowo entuzjastycznie przyjmowanych podarunków, jest alkohol. Sporo ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na imieniny, Sylwestra lub ślub. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, jeśli inni goście chcą podarować to samo?

Etykiety weselne – alkohol jako nietuzinkowy upominek od Młodej Pary

Na obiadach weselnych alkohole nie tylko stoją na stołach, ale też przyjęło się, że młoda para wręczają swoim gościom butelki z wódką przy pożegnaniu. Taki podarunek jest traktowany jako rodzaj podziękowania za przyjazd na ceremonię. Ale takie butelki z alkoholem mogą też przerodzić się w interesującą pamiątkę, której rodzina i znajomi nie pozbędą się nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Wystarczy personalizować butelkę, a można dokonać tego nabywając etykiety na wódkę weselną, na których można umieścić informację o podziękowanie za przybycie, dacie i miejscu wesela lub imionach nowożeńców. Etykiety weselne można nabyć w najrozmaitszych wzorach oraz odcieniach, wobec tego bez problemu można odszukać te, które będą harmonizować ze stylem, w którym urządzane jest wesele. Sama treść etykiet zależy już wyłącznie od wyobraźni kupującego. Naturalnie personalizowane etykiety na bimber czy inne alkohole można użyć nie tylko podczas wesela – są perfekcyjne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim bądź przyjęciu urodzinowym.

Udekoruj domowe przetwory personalizowanymi etykietami na butelki

Etykietami z indywidualnym tekstem można oznaczać butelki z domowej spiżarni. Jeśli przetwarzasz swoje nalewki, soki czy wina, a następnie wręczasz je kolegom czy też rodzinie nawet bez okazji, możesz ozdobić je ciekawymi etykietami, które znacznie zwiększą walory estetyczne zwykłej butelki. Na dodatek flaszki można również oznaczać przy użyciu różnokolorowych nakrętek oraz kapturków termokurczliwych.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]