Formlabs, Makerbot, Stratasys – drukarki 3D w ofercie polskiego dystrybutora

Potrzebujesz drukarek 3D? Sprawdź https://cadxpert.pl/drukarki-3d/

W asortymencie CadXpert odnajdziesz wyłącznie drukarki 3D od uznanych producentów tych rozwiązań: Stratasys, których CadXpert jest autoryzowanym dystrybutorem, a także FormLabs oraz MakerBot (jesteśmy wyłącznym dystrybutorem). Drukarki 3D, które znajdują się w naszej sprzedaży, pracują między innymi w technologiach: SLA, FDM oraz PolyJet.

Stratasys – wiodący producent na rynku drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem na rynku drukarek 3D. Od przeszło 3 dekad – a konkretnie od 1988 r. – dostarcza klientom najnowocześniejsze rozwiązania i maszyny. Ocenia się, iż używając drukarek 3D i innych urządzeń Stratasys można zmniejszyć wydatki na produkcję i czas na nią poświęcony aż o 90%. Główne założenia pracy rzeczoznawców marki Stratasys to dostarczanie wysokiej klasy produktów i usług, jak również wsparcie techniczne oraz merytoryczne. Najlepiej sprzedające się produkty oferty drukarek 3D marki Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, dedykowane dla biznesu i przemysłu. Nowinką w naszym asortymencie jest kolekcja F120 – stosunkowo niewielka wersja drukarek 3D do błyskawicznego prototypowania z przemysłową precyzją.

Formlabs – niewielkie drukarki 3D

Drugim liderem w dostarczaniu drukarek 3D jest Formlabs. Czym wyróżnia się ta firma na rynku maszyn do druku 3D? Formlabs tworzy najbardziej zaawansowane technicznie desktopowe drukarki 3D oraz specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak między innymi SLA i SLS. Nową propozycję w asortymencie CadXpert stanowi drukarka Form 3 – niewielki model, działający w pionierskiej, autorskiej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi formę technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszystkie inne urządzenia Formlabs – cechuje się prostą obsługą i funkcjonalną budową. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Bez wątpienia lepszymi efektami druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością i szybkością druku, a także dokładniejszym odzwierciedleniem najmniejszych szczegółów. W LFS warunki druku są podtrzymywane na stałym poziomie, dlatego można uzyskać identyczne prototypy, do czego dąży się przede wszystkim w powtarzalnej, masowej produkcji.

Drukarki 3D MakerBot dla przemysłu, biznesu, edukacji

MakerBot konstruuje wysokiej jakości profesjonalne urządzenia do druku 3D, pracujące stosujące technologię FDM. Drukarki 3D tej firmy mają obszerne zastosowanie w różnorodnych sektorach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to produkt wspierany przez Stratasys. To propozycja, która korzysta z materiałów dedykowane dla kolekcji Method, materiał podporowy Stratasys SR-30 i ABS. W Method X drukowanie odbywa się w zamkniętej komorze nagrzewanej do 100°C. Otrzymany druk jest solidny i precyzyjny, a w czasie procesu wydruku nie dochodzi do przemieszczenia się warstw oraz nie pojawiają się odkształcenia.

Dane teleadresowe:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]