Gdzie kupić oryginalne części do Renault?

Wszystko, czego trzeba dowiedzieć się o Renault części zamienne, uzyskasz na https://france-car.com.pl/c/269/renault.html

Samochody Renault nadal są w naszym kraju popularne. Tylko w 2014 r. stanowiły one 14% wszystkich samochodów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Klienci doceniają różne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 r. Polacy nabyli ponad 3,5 tyś. pojazdów Megane oraz pięć tysięcy modeli Scenic. Megane jest popularny z uwagi na ekonomiczny silnik, a Scenic – na ogólnodostępne części do Renault. Wysokim zainteresowaniem klientów cieszyło się też Renault Clio – w omawianym roku kupiono blisko 2,8 tyś sztuk niniejszego modelu.

Części Renault – które najczęściej się psują?

Kupiłeś wymarzony auto i pragniesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli tego producent są dostępne w bogato wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich zaopatrzyć się w elementy układu chłodzenia, podwozia, nadwozia, silnika, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, że najczęściej psująca się część Renault to tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu narzekają właściciele modelu Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, chociaż w tym przypadku szwankują również zabezpieczenia antykorozyjne.

Zaopatrz się oryginalne części zamienne Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania auta tej francuskiej marki. Oferowane w sprzedaży części są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niedziałające podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]