Jakie można kupić zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Więcej szczegółów o kapsułkach Lavazza A Modo Mio

Przedsiębiorstw produkujących kawę są tysiące, niemniej jednak Lavazza nieprzerwanie znajduje się na liście tych cieszących się uznaniem. Mało osób wie, że historia firmy Lavazza rozpoczęła w końcu XIX stulecia w Turynie. Wtedy to Luigi Lavazza za równowartość około 20$ kupił niewielki obiekt handlowy, gdzie mielono ziarna kawy i produkowano ich autorskie mieszanki. Ekspresowo zdobyły one serca mieszkańców miasta. Dziesięciolecia później firma Lavazza w dalszym ciągu czaruje smakiem swoich kaw, wyznaczając standardy także w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio

Jednymi z najpopularniejszych obecnie ekspresów na kawę w kapsułkach są te z serii Lavazza A Modo Mio. Używane są one zarówno w prestiżowych biurach, jak w prywatnych kuchniach. Z ich pomocą przygotowanie pysznej, aromatycznej kawy trwa dosłownie moment. Właściciele ekspresów do kawy Lavazza nie muszą jednak ograniczać się tylko do kapsułek dystrybuowanych przez tę markę. Aktualnie na rynku znaleźć można niemało odpowiedników kawy w kapsułkach w systemie Lavazza A Modo Mio. Nierzadko są one nieco tańsze, ale tak samo wyróżnia je bardzo dobra jakość.

Zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio – kompozycje robusty i arabiki

Mnóstwo zamienników kapsułek A Modo Mio odkryjemy w asortymencie Italian Coffee, marki która także wywodzi się z Włoch i zajmuje się wytwarzaniem kaw w kapsułkach do licznych popularnych ekspresów tego rodzaju. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące pyszną mieszanką arabiki (Lussuria), jej mieszanką z robustą (Napoli Ristretto czy Vigoroso Ira), jak i napoje o smaku czekolady (Mokaccino), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) i kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng).

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]