Lonża jeździecka – niezastąpiona podczas lekcji jazdy

Szukasz lonży jeździeckiej? Odwiedź ten adres

Lonża jeździecka to akcesorium popularnie wykorzystywane w czasie nauki jazdy konnej oraz tresur. Jakiego typu lonże jeździeckie są obecne w sklepach? Z czego są produkowane te sprzęty i gdzie warto je kupić?

Lonża jeździecka – typy i jej wykorzystanie

Lonża dla konia to stosunkowo długa linka, najczęściej nieprzekraczająca 5-8 metrów, na której prowadzi się wierzchowca w czasie nauki jazdy i ćwiczenia umiejętności związanych z łapaniem strzemion, dosiadem, utrzymywaniem balansu w siodle, a także trzymaniem wodzy. Zwierzę jest prowadzone po zarysie koła, zaś lonża używana jest do kontrolowania reakcji konia. Narzędzie to służy również cyrkowcom oraz zawodnikom woltyżerki do doskonalenia umiejętności i asekuracji wykonywanych ewolucji. Lonża jest ponadto pomocna przy hipoterapii. Lonżę dla konia stosuje się też w trakcie treningu bez jeźdźca – w takim wypadku jest stosowana do treningu młodych koni i dostarczenia im należytej porcji ruchu.

Lonża jeździecka – postaw na asortyment od znanych marek

Obfite spektrum przyrządów jeździeckich spotkasz w dobrze wyposażonych sklepach online, które oferują profesjonalny sprzęt w rozważnych cenach. Dostarczają one profesjonalne lonże dla konia znanych firm – m.in. Imperial Riding, Kerbl czy Waldhausen. Chciałbyś kupić lonżę dla konia w różowym, brązowymalbo błękitnym kolorze? Internetowy sklep jeździecki Horse-Trade oferuje szeroki wybór produktów, które spełnią oczekiwania najbardziej kapryśnych dżokejów. W ofercie oferowane są produkty wytworzone m.in. z materiału nylonowego. Lonże wykonane są z przyjemnego w dotyku, miękkiego materiału i zaopatrzone w obrotowe zapięcie.

Dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]