Maseczka wielokrotnego użytku Vitberg Mini Shield

Zamów maseczkę ochronną

Pandemia COVID-19, która rozprzestrzeniła się na wszystkie państwa, pod każdym względem zmieniła nasze kontakty społeczne oraz bieg życia. Reguły dystansu społecznego wymuszają nieodzowność korzystania ze licznych środków, których rolą jest chronić nas przed potencjalnym niebezpieczeństwem zakażenia się tym groźnym wirusem. Idąc do urzędu czy przychodni, gdzie najczęściej obracamy się w większym tłumie ludzi, powinniśmy dla naszego zdrowia nosić na nosie i ustach maskę ochronną. Jak jednakże postąpić, jeśli z trudem nam się oddycha w typowej maseczce z materiału?

Maseczka wielorazowa w formie ochronnej przyłbicy

Osoby, które uważają bawełniane maseczki ochronne za niewygodne i mają problemy z oddychaniem podczas ich noszenia, powinny sprawić sobie ochronną mini przyłbicę. Takim środkiem ochrony indywidualnej jest właśnie maseczka wielorazowa Mini Shield firmy Vitberg. Chroni ona użytkownika przed kontaktem z patogenami w jednakowym stopniu jak maska chirurgiczna, tzn. kryje nos oraz usta, ale zarazem zapewnia lekkość oddychania. Jej głównymi atutami są wygoda, wytrzymałość oraz tylko kilkugramowa waga, która nie przekracza 7-10g. Ta przyłbica ochronna wytworzona jest z surowców, za sprawą których może być użytkowana po wielokroć. Jej przysłonę z folii PET po użyciu można zdezynfekować, a samą całość można również wyprać ręcznie (aż do trzydziestu razy!) w wodzie z mydłem.

Przyłbica ochronna – dla sportowców oraz ludzi w podeszłym wieku

Mini przyłbicę poleca się stosować każdemu, komu zależy na bezpieczeństwie, ale i na wygodzie. Osoby cierpiące na astmę, w podeszłym wieku czy sportowcy docenią swobodę jaką gwarantuje taka lekka maseczka wielokrotnego użytku. Jest ona też idealna dla wszystkich, którzy są zobligowani nosić ochronne maseczki podczas pracy. Mini Shield nie przeszkadza w noszeniu okularów, nie utrudnia ruchów szyi, a jej używanie nawet przez parę godzin nie drażni. Młodzież z całą pewnością doceni też to, iż działa ona z FaceID.

Dane teleadresowe:
Vitberg
ul. M. Borelowskiego 29
33-300 Nowy Sącz

Tel.: +48 18 442 33 69
E-mail: [email protected]