Mydło dezynfekujące – w płynie i w piance

Zamów mydło w płynie

Mydło dezynfekujące usuwa z powłoki skóry drobnoustroje chorobotwórcze oraz inne niebezpieczne patogeny. Czym winno cechować się mydło w płynie, by sprostało oczekiwaniom różnych konsumentów? Gdzie wykorzystywane są specjalistyczne mydła antybakteryjne?

Mydło antybakteryjne – wykorzystanie

Mydła o właściwościach bakteriobójczych używane są nie tylko w zwykłych gospodarstwach domowych, ale też kupowane są przez placówki medyczne, przemysł spożywczy czy zakłady pracy. W sklepach dostępne są rozmaite rodzaje mydeł – produkty w piance, w płynie, z pomocniczymi składnikami odżywczymi, zalecane do skóry delikatnej, mycia włosów oraz ciała, mydła w butelkach z pompką, jak również do aplikowania z bezdotykowych zasobników, które zapewniają maksymalny stopień higieny. Na specjalną wzmiankę zasługuje mydło w piance stanowiące środek niebywale ekonomiczny – pozwala uzyskać do 2,5 tyś. doz mydła z litrowego pojemnika. Mydło w piance bardzo dobrze rozprowadza się na skórze, bez problemu opłukuje, a przy tym skutecznie myje.

Naturalne mydło w płynie dla skóry delikatnej

Mydła antybakteryjne znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis spełniają europejskie normy jakościowe i są przetestowane dermatologicznie. Artykuły pielęgnacyjne przeznaczone dla osób z wrażliwą skórą nie zawierają substancji zapachowych, barwników ani innych czynników alergicznych – można z nich korzystać codziennie, bez narażenia się na podrażnienia. Część produktów zostało wyróżnionych certyfikatem Ecolabel, który świadczy o najwyższej jakości i jest nadawany towarom przyjaznym dla środowiska. Mydła antybakteryjne znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w zdejmowany dozownik, co ułatwia ich późniejszy recykling.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]