Namioty imprezowe – zabawa na świeżym powietrzu

Nie ma nic bardziej zachęcającego do uczestnictwa w przyjęciu zorganizowanym na świeżym powietrzu niż użycie namiotu imprezowego. Dzięki niemu nasi goście będą mogli rozkoszować się pysznym jedzeniem lub tańcami bez strachu, że zmoczy ich deszcz lub silny wiatr rozrzuci papierową zastawę.

Jak możemy użyć namiotów imprezowych?

Na imprezy nie udajemy się wyłącznie do zamkniętych sal – doceniamy możliwość biesiadowania pod chmurką. Zapotrzebowanie na namioty imprezowe zwiększa się z każdym rokiem: wykorzystuje się je na podczas eventów firmowych, bankietach, uroczystościach weselnych. Namioty imprezowe sprawdzą się zarówno podczas skromnego bankietu urodzinowego, jak i hucznego przyjęcia na sto osób. Dzięki możliwości dopasowania rozmiaru i kształtu, namiot imprezowy jest zawsze strzałem w dziesiątkę.

Komu przydadzą się namioty na imprezy?

Namioty na imprezy przydadzą się głównie osobom planującym przyjęcie w plenerze: młodej parze chcącej zorganizować niezpomniane przyjęcie ślubne, dyrektorom korporacji przygotowującym spotkania intgracyjne, a także np. właścicielom agencji eventowych, którzy dbają o niezliczone imprezy zlecane im przez klientów. Namiot imprezowy to niezbędny element letniej zabawy!

Atuty namiotów imprezowych

Solidna stalowa konstrukcja, wytrzymałość poszycia, system air control zapobiegający skraplaniu się wody – oto główne cechy, którymi charakteryzują się najwyższej jakości namioty imprezowe . Sprzedaż takich namiotów odbywa się najczęściej poprzez kontakt mailowy lub telefoniczny, a na stronie internetowej dystrybutora bądź producenta mamy podane dostępne wymiary i rodzaje namiotów. Szerokość namiotu wynosi od 3 do nawet 8 metrów, a długość – od czterech do nawet dwudziestu pięciu metrów. Możemy również kilka kolorów maskownic.