Naszyjnik z przesłaniem – modne celebrytki

naszyjniki celebrytki, celebrytki

Supermodne łańcuszki celebrytki chętnie noszą starsze i młodsze kobiety. Ogromny wybór wzorów oraz materiałów, z których się je wykonuje sprawia, że każda pani może znaleźć gadżet idealny dla siebie. Możemy przypuszczać, iż moda na nie szybko nie minie, gdyż celebrytki pasują do właściwie wszystkich ubiorów oraz na wszelkie okazje. Czym charakteryzuje się ta pożądana biżuteria?

Celebrytki – skąd wzięła się ich nazwa?

Delikatne łańcuszki z charakterystycznymi wisiorkami stały się popularne za sprawą gwiazd show-biznesu. Wiele aktorek, piosenkarek i celebrytek nagle zaczęło je nosić, a trend ten błyskawicznie podchwyciły również „zwykłe” kobiety. Właśnie stąd pochodzi nazwa celebrytek. Naszyjniki te wykonuje się z różnych materiałów – złota, srebra, jak również srebra powleczonego złotem, a więc są dostępne dla wszystkich kobiet chcących mieć te modne ozdoby, bez względu na to, jak dużym dysponują portfelem. Duży wybór wariantów zawieszek powoduje, iż naszyjniki celebrytki spotkać można obecnie w każdym sklepie z biżuterią oraz zauważyć je u wielu kobiet i dziewcząt.

Celebrytki – nie tylko gadżet dekoracyjny

Celebrytka rzadko jest wyłącznie ozdobą – zazwyczaj niesie też z sobą przesłanie, zawarte w znaczeniu wisiorka albo wygrawerowanym napisie. Każda charakterystyczna zawieszka ma swoje własne, ważne znaczenie. Najpopularniejsze typy zawieszek to gwiazdka, serduszko, kółeczko pełne lub z otworem, symbol nieskończoności, słonik czy żyletka. Panie zwykle wybierają je właśnie pod tym kątem – nie tylko według walorów estetycznych, ale też pasującego znaczenia. Serce oznacza oczywiście miłość, kółko oznacza niezłomność, jest też zawieszką dającą duże możliwości jeśli chodzi o grawer. Gwiazdka jest oznaką boskiej mocy i szczęścia, słonik – powodzenia, wiedzy i władzy. Nieskończoność wskazuje na stałość we wszystkim, co się robi, a żyletka jest wyrazem buntu oraz nieprzeciętności.
Dużą zaletą celebrytek jest fakt, iż można je nosić nie tylko do wieczorowych kreacji, ale również codziennych stylizacji, niezależnie od tego, z jakiego zostały wykonane materiału, na co wpływ ma przede wszystkim ich bardzo subtelny charakter. Zwykle nosi się raczej krótkie łańcuszki celebrytki, nieraz nawet opięte, lecz kto chce, może również nosić dłuższe celebrytki. Naszyjniki te doskonale łączą się z podobnymi w wyrazie bransoletkami celebrytkami oraz kolczykami gwiazd.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]