Ozdoby i pyłki do paznokci – stwórz niepowtarzalne efekty

Chcesz zamówić pyłki do paznokci? Sprawdź houseofbeauty.com.pl/c/77-pylki-efekty-do-stylizacji-paznokci

Zdobienie paznokci tylko pozornie jest łatwe. W rzeczywistości to trudna praca, która wymaga określonych kwalifikacji oraz odpowiednich materiałów. Manicure wykonane przez profesjonalną kosmetyczkę rekompensuje jednak wydatki związane z jej pracą oraz zakupem akcesoriów. Pięknie ozdobione paznokcie wywołają zachwyt u każdego, kto je zauważy, a dla właścicielki będą powodem autentycznej dumy. Jakie ozdoby do paznokci możemy wybrać u kosmetyczki? Jak dobrać produkt, który będzie najlepiej prezentował się na naszych palcach?

Pyłki do paznokci i inne ozdoby

Do ozdabiania paznokci w teorii wystarczy najzwyklejszy lakier. Należy jednakże pamiętać, że samym lakierem nie uzyskamy naprawdę pięknych efektów. Te będą osiągalne jedynie przy użyciu dodatkowych środków, takich jak pyłki do paznokci. Dzięki nim paznokcie będą prezentować się dokładnie tak, jak chciałyśmy. Efekty, które osiągniemy dzięki pyłkom do paznokci to m.in. metaliczny połysk, lustrzane odbicie lub dowolnie wybrany wzorek. Poza pyłkami, producenci oferują również ozdoby do paznokci w postaci naklejek pozwalające na uzyskanie efektu hologramu.

Kto produkuje ozdoby do paznokci?

Ozdoby do paznokci oraz inne kosmetyki nadające im spektakularny wygląd znajdziemy w ofercie wielu firm, które nierzadko są wyspecjalizowane w ich produkcji. Najistotniejsi producenci kosmetyków, akcesoriów i ozdób do paznokci to między innymi Victoria Vynn, ABA Group, Indigo, Christian Louboutin, Milani, CND, Miyo oraz Silcare.

House of Beauty Retail LTD plc

E-mail: [email protected]