Preparaty na każdy rodzaj zabrudzenia – profesjonalna chemia gospodarcza

Zajrzyj tu jeśli jesteś zainteresowany środki czystości chemia

Aby zachować czystość – tak w domu, jak i w firmie lub obiekcie użyteczności publicznej – potrzebne są właściwe sprzęty oraz środki. O ile do prostych prac porządkowych zazwyczaj wystarczające będą uniwersalne preparaty i podstawowe narzędzia, to wiele prac będzie wymagało wykorzystania chemii przemysłowej. Profesjonalne środki czyszczące umożliwiają uporanie się nawet z trudnym brudem, gwarantując łatwe sprzątanie i eliminację szkodliwych dla zdrowia elementów. Jakie środki czystości oferują wytwórcy i dystrybutorzy chemii przemysłowej?

Chemia gospodarcza – dla klientów indywidualnych, jak i ekip sprzątających

Asortyment środków do czyszczenia skierowany jest zarówno do firm (zwłaszcza ekip sprzątających), jak i klientów indywidualnych. W ofercie przedsiębiorstw wytwarzających i dystrybuujących chemię profesjonalną znajdziemy preparaty, dzięki którym usuniemy pobrudzenia z różnych powierzchni – także tych porowatych i z tegoż powodu ciężkich do dokładnego wyczyszczenia. Są pośród nich preparaty stworzone z myślą o pozbywaniu się szczególnych zabrudzeń, między innymi kamienia kotłowego, graffiti, ognisk pleśni lub tłustych osadów.

Chemia profesjonalna – profesjonalna ochrona powierzchni

Profesjonalne środki czystości pozwalają również na konserwację oraz ochronę powłok w znacznym stopniu narażonych na destrukcyjne oddziaływanie różnych elementów i wandalizm. Znajdziemy wśród nich specjalistyczne powłoki polimerowe i akrylowe, impregnaty do elementów wykonanych z drewna, środki chroniące przed graffiti, jak również środki do osłony stali przed korozją. Warto dodać, że powłoki polimerowe i akrylowe przeznaczone są do różnorodnych powierzchni (m.in. linoleum bądź betonu) i nie tylko chronią je przed zabrudzeniami, ale także nadają im ładny wygląd.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]