Profesjonalne pasty do mycia rąk

Zobacz, gdzie zamówić pastę BHP do rąk

Rzemieślnicy, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, pracownicy warsztatów samochodowych czy kominiarze – to tylko kilka grup zawodowych mających kontakt z substancjami, których trudno usunąć ze skóry dłoni. Są nimi głównie różnego typu sadze, smary, farby, oleje, jak również, w mniejszym stopniu, pyły i opiłki. Zatrudniający takie osoby są zobligowani do udostępnienie im środków czystości pozwalających na usunięcie takich zabrudzeń. Najefektywniejsze są pod tym względem pasty BHP.

Pasty BHP – działanie i ich skład?

Pasta do mycia rąk odróżnia się od innych preparatów czyszczących wykorzystywanych na co dzień w naszych domach. Z uwagi na fakt, że jest stosowana do usuwania bardzo trwałych zabrudzeń, musi wyróżniać się stosownymi właściwościami trącymi. To dlatego producenci takich past dodają do nich specjalnie dobranych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, które usuwają brudzące substancje z porów skóry. Zarówno preparaty myjące użyte w paście BHP do rąk, jak i zabrudzenia, które one usuwają, mają drażniące działanie. Dobrze więc, by pasta zawierała również substancje o działaniu nawilżającym i łagodzącym podrażnienia.

Pasta do rąk – konieczna m.in. w warsztatach

Jak już wspomnieliśmy, pasta do rąk znajduje zastosowanie zwykle w zakładach usługowych, rzemieślniczych i przemysłowych. Oczywiście przyda się także w domu – okaże się bardzo pomocna podczas porządków bądź w amatorskim „kąciku” majsterkowicza. W takich sytuacjach należy sięgnąć po nieduże opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Zakłady i warsztaty do wyboru mają z kolei bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od 10 do 30 kilogramów preparatu.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]