Sklep z winem – zamów najlepsze światowe wina online

Bezkonkurencyjną ofertę sklepu z winem online przejrzysz na www.winnica.krakow.pl.

Wino to nieodzowny współtowarzysz szykownych obiadów, rodzinnych imprez okolicznościowych oraz służbowych eventów. Rozróżnia się tyle jego typów, ile odmian winorośli, z których się je produkuje, a paleta smaków, aromatów i różnica cen pomiędzy poszczególnymi gatunkami oraz rocznikami jest zapewne największa wśród świata trunków alkoholowych.

Poszukujesz wina o niecodziennym smaku? Kup je w sklepie z winem!

Przygotowując dużą uroczystość bądź wybierając wino dla siebie przeważnie sięgamy po trunki sprzedawane w najbliższym markecie. Kupimy tam popularne wina w niskiej cenie, jednakże rzadko oferowane są tam trunków o naprawdę niecodziennym smaku. W dodatku często przy zakupie jesteśmy zmuszeni opierać się wyłącznie o dane z etykiety, bowiem kadra sklepu z reguły nie posiada stosownej wiedzy, by rzetelnie doradzić w doborze najlepszej butelki. Osoby, którym zależy na idealnym wyborze wina pod planowane danie albo które poszukują nowych, nieznanych wcześniej gatunków wina, powinni zatem zdać się na pasję i doświadczenie pracowników sklepów ukierunkowanych głównie na sprzedaż wina.

Sklep Winnica z Krakowa – co jaki oferuje asortyment?

Krakowski specjalistyczny sklep Winnica ma w ofercie nie tylko uważnie wyselekcjonowane wino z każdego zakątka świata (np. ze Słowacji czy z Portugalii, ale też miody pitne, wina wzmacniane okowitą i cydry oraz wysokiej jakości ręcznie produkowane tabliczki czekolady. W ofercie sklepu znajdują się również wina Bag in Box o pojemności do nawet 10 litrów, które idealnie sprawdzą się na eventach z większą ilością gości i których zaletą jest dobry stosunek jego kosztu do objętości oraz jakości trunku. Krakowska Winnica sama importuje wina, dlatego dostępne są tu alkohole rzadko spotykane na naszym rynku. Winnica organizuje także degustacje oraz szkolenia, a na zlecenie wyszukuje i importuje do kraju idealne na prezent wina rocznikowe. Na stronie sklepu można złożyć zamówienie na wino online, jak również skorzystać z unikalnej usługi “Poczty winiarskiej” na obszarze Krakowa i okolic, polegającej na przesłaniu bliskiej osobie prezentu z winem.

Dane teleadresowe:
WINNICA Alina Kudela
ul. Kazimierza Wielkiego 124
30-082 Kraków

Tel.: +48 12 638 25 10
E-mail: [email protected]