Słoiki i butelki w hurcie – zamów je u polskiego dostawcy opakowań szklanych

Skieruj się tutaj, aby kupić butelki do piwa w hurcie.

Przetwórstwo żywności jest sektorem gospodarki, który dopóki będzie istnieć ludzkość nie zaniknie. Mimo tego, że znaczna część rynku towarów spożywczych należy do gigantycznych marek, jest to równolegle branża, w której bardzo dobrze radzą sobie mniejsze firmy, o ile trafią do klienta ze swoim pysznym, ekologicznym czy też unikalnym produktem. Gotowe do sprzedaży pożywienie musi być opakowane tak, by wyrób jak najdłużej pozostał świeży, a zatem najlepiej w szklane słoje oraz butelki. Zaletą tego rodzaju opakowań jest to, że są bardziej ekologiczne, gdyż nadają się do recyklingu.

Butelki i słoiki w hurcie najlepiej od lokalnego dostawcy

Jasne jest, iż oferty od dystrybutorów kierowane do nabywcy indywidualnego rozmijają się wyraźnie ceną od propozycji dla odbiorcy biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest niewielkim zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak przykładowo ocet, piwo bądź konfitury, będzie zużywać rok w rok nie kilkudziesięciu pojemników szklanych, lecz ilości znacznie przewyższające liczbę paru tysięcy sztuk. Kupno słoików i butelek w hurcie będzie więc dla niego nie tylko formą redukcji kosztów, ponieważ zamawiając opakowania w dużych ilościach z reguły można liczyć na znaczny rabat od hurtownika, ale także oszczędnością na kosztach transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić potrzeby zakładu nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego zakupu opakowań szklanych dostrzegalnie obniży się, jeśli zamówimy je u krajowego hurtownika butelek oraz słoików. W ten sposób również otrzyma opakowania szybciej.

Co znajduje się w ofercie dostawcy opakowań szklanych?

Hurtownicy opakowań ze szkła oferują przeróżnego kształtu i objętości butelki ze szkła (świetne do przechowywania piwa, wina bądź soków) i słoje. Dostarczane są one do zamawiającego na paletach zdolnych pomieścić – w zależności od rozmiaru opakowań – po 800, 1700, a nawet 4000 sztuk danego pojemnika. Podmioty posiadające własne samochody transportowe mogą też odebrać zamówiony towar bezpośrednio z magazynu sprzedającego. Razem z słoiczkami oraz butelkami w hurcie można również nabyć większą ilość innych niezbędnych elementów, jak kapsle, nakrętki czy korki dopasowane do danego rozmiaru opakowania.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]