Słój z kranikiem – idealny do serwowania napojów

Słoik z kranem zamówisz na superbutelki.pl/pl/c/Sloje-z-kranikiem/107

Od kilku lat trwa nawrót mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie czy też robionych samodzielnie przetworów, a zaczęliśmy dostrzegać w nich pełnoprawne naczynia do serwowania wielu deserów i trunków. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się ponadto duże Słoje z kranikiem, które znajdują mnóstwo zastosowań. Jak można je użyć? Gdzie przydatny będzie słój z kranem? Z jakiej przyczyny przynajmniej jeden egzemplarz powinien znaleźć się w każdym domu?

Słoik z kranem do nalewek

Jednym z zalet słoików z kranikiem jest fakt, iż doskonale nadają się one do produkcji domowych trunków – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają duże pojemności (najczęściej są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co umożliwia przygotowanie wystarczająco dużego nastawu. Dzięki szerokiemu wieku ułożenie wewnątrz ziół lub owoców i późniejsze czyszczenie pojemnika jest proste, zaś kranik sprawia, że bez trudu zlejemy gotowy likier do butelek, łatwo i szybko pozbywając się zużytego surowca bez potrzeby stosowania wężyków i filtrów.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranem wspaniale prezentuje się na stole, na którym się znajdzie. To sprawia, że chętnie jest on używany do serwowania napojów – zwłaszcza podczas przyjęć lub rodzinnych uroczystości w ogrodzie. Słój z kranikiem wyśmienicie sprawdzi się także podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania soków, oranżad, lemoniad i kompotów, a na przyjęciach dla dorosłych – wina, ponczu lub drinków. Jego zaletą jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]