Wesele w namiocie ślubnym na każdą liczbę gości

Śluby na amerykańską modłę stają się coraz bardziej popularne, nic więc dziwnego, że młode pary chętnie wynajmują namioty ślubne, które spełnią ich oczekiwania. Planujesz urządzić ślub w plenerze i chcesz wybrać najlepszy produkt? Sprawdź nasze wskazówki!

Namiot na wesele a liczba gości

Popularność ślubów na świeżym powietrzu powoduje, że na rynku dostępnych jest bardzo wiele namiotów na wesele, a ich różnorodność pozwala na dobranie produktów spełniających wszelkie potrzeby młodej pary. W sprzedaży można znaleźć zarówno namioty ślubne, które przydadzą się podczas organizacji wesela dla dużej liczby gości, jak i modele produkowane z myślą o kameralnych imprezach. Urządzasz niewielkie przyjęcie w ogrodzie, a może bardziej wystawną uroczystość? Jeżeli masz większe potrzeby, sprawdź dostępne w sprzedaży hale namiotowe, w których bez trudu pomieścisz wszystkich zaproszonych.

Namiot na wesele – dwuspadowy czy typu gwiazda?

Pojemność namiotu to ważny, ale nie jedyny element, który należy wziąć pod uwagę przy jego wyborze. Niezwykle ważny jest również rodzaj konstrukcji. Do najpopularniejszych typów należą – namioty bankietowe, hale namiotowe, namioty typu Gwiazda, Turek, Stretch, pawilony, tzw. jurty, modele z dachem dwuspadowym lub spiczastym, a także hale z plexi.

Namiot ślubny – zadbaj o komfort gości

Ważna jest także solidna konstrukcja namiotu – najlepszym rozwiązaniem są modele skonstruowane z grubych stalowych rur i stóp kotwiących ocynkowanych ogniowo. Dużą wygodę zapewnią wodoszczelne poszycia, które ochronią też przed promieniowaniem UV oraz zapobiegną wydostawaniu się ciepła z namiotu czy skraplaniu wody na ściankach.