Wyposażenie warsztatów i myjni samochodowych – maty dezynfekcyjne

Jeśli szukasz mat dezynfekcyjnych przejazdowych, koniecznie wejdź na https://verdeavis.pl/wyposazenie/maty-podlogowe/maty-specjalistyczne.html

Maty podłogowe mają wiele zastosowań i są wykorzystywane w gastronomii, służbie zdrowia, przemyśle i innych sektorach rynku. Jesteś zainteresowany funkcjonalnymi i ergonomicznymi wycieraczkami przemysłowymi? Dowiedz się, jak się je stosuje.

Mata dezynfekcyjna przejazdowa – zastosowanie?

Maty dezynfekcyjne użytkowane są w wielu branżach – w myjniach, na stacjach benzynowych, w warsztatach samochodowych, przy stanowiskach obróbki metali, w zakładach przetwórstwa spożywczego, kuchniach, w szpitalach specjalistycznych, lokalach gastronomicznych, stanowiskach obróbki żywności, przy hodowli trzody chlewnej, narzędziowniach, czyli wszędzie tam, gdzie wymagane jest utrzymanie czystości. Maty dezynfekcyjne uniemożliwiają rozprzestrzenianie się niebezpiecznych drobnoustrojów chorobotwórczych – bakterii, wirusów i grzybów, a także zmniejszają ryzyko roznoszenia się pyłu czy opiłków. W sklepach dostępne są również maty olejochłonne, które doskonale sprawdzają się w warsztatach i innych obiektach, gdzie istnieje ryzyko przenoszenia się na obuwiu rozmaitych smarów. Maty te wchłaniają bowiem ciecze oleiste.

Maty przemysłowe – popraw wygodę pracy i jej bezpieczeństwo

Maty dezynfekcyjne przejazdowe posiadają właściwości amortyzujące i antypoślizgowe, dzięki czemu podnosi się bezpieczeństwo i komfort pracowników oraz innych osób przebywających wewnątrz obiektów. Niektóre maty przemysłowe są powleczone powłoką z dodatkiem korundu, co korzystnie wpływa na ich właściwości antypoślizgowe. Dodatkowo profile najazdowe mat przemysłowych zabezpieczają przed ewentualnym potknięciem się.

Dane teleadresowe:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]